BUX.TO

nejlepší server na světě, kde si můžete vydělat nějaké peníze

Anketa

Statistika

jaký je výdělek?

Teď vám napíšu nějaký ten příklad výdělku, ostatně internet je takových příkladů plný. Ale nebojte, hned po ideálním stavu vás seznámím se skutečností, chci totiž ozřejmit pravý stav věcí a ne jen lákat další možné klikače. Ostatně pravdu ocení víc lidí, než ideální stav, který ale nikdy nenastane.

Ještě vysvětlím, co znamená slovo referal. Je to člověk, který se zaregistruje pod vámi. Každé jeho kliknutí se připisuje i na váš účet. Když jeho denní výdělek bude 10 centů, vyděláte je automaticky i vy. Tato stránka samozřejmě má za cíl získat pode mne další referaly, a to tak, že kliknete na odkaz Bux.to a následně na odkaz Join now and receive a $ 0,05 Sign-up Bonus, kde se zaregistrujete. Ovšem takovéhle získávání referalů je velmi pomalé a náročné, existuje jiný způsob, a sice jejich zakoupení. Ale zpět k ideálnímu příkladu.

Denně kliknete na 10 nabízených reklam: $ 0,1
15 referalů také denně klikne na 10 reklam: $ 1,50
Váš denní výdělek je: $ 1,60
Váš týdenní výdělek je: $ 11,20
Váš měsíční výdělek je: $ 44,8

Tohle můžete vidět po celém webu, všude na to lákají nové uživatele Bux.to. Ovšem není to pravda, je to ideální stav. V první řadě Bux.to nenabízí 10 odkazů denně, ale pouze šest. Výjimečně sedm. Dále jsem si za tu dobu, co jsem u Bux.to zaregistrovaný, že referalové nejsou nikdy tak pilní, jako vy. Pravda je, že vám vydělají asi pětinu ideálního stavu. Takže počítejme znovu:

Denně kliknete na 6 nabízených reklam: $ 0,06
15 referalů také denně klikne na 2 reklamy: $ 0,3
Váš denní výdělek je: $ 0,36
Váš týdenní výdělek je: $ 2,52
Váš měsíční výdělek je: $ 10,08

A teď další pravda: Nedělám si iluze, že seženu nějaké referaly přímo. Třeba přes tenhle článek. Bux.to nabízí možnost referaly si koupit. Pokud to neuděláte, bude váš měsíční zisk pouze z vašeho klikání ubohých $ 1,8. Kdo by to vydržel a proč?! Ani já nevydržel a zakoupil si pod sebe 15 referalů. Přinejhorším jsou to ztracené peníze, není to zase tak moc. Ale za týden už jsem věděl, že jsem investoval dobře a měsíční výdělek stoupl z žalostných $ 1,8 na obstojných $ 10,08. Podívejte se, za kolik si můžete referaly koupit:

Nevydržel jsem ani týden a koupil dalších 35 referalů, takže celkem 50 lidí. Počítejme znovu, tentokrát vynechám ideální stav a ukážu vám vlastní výsledky:

Denně kliknete na 6 nabízených reklam: $ 0,06
50 referalů také denně klikne na 2 reklamy: $ 1
Váš denní výdělek je: $ 1,06
Váš týdenní výdělek je: $ 7,42
Váš měsíční výdělek je: $ 29,68

29,68 dolarů za měsíc prakticky za nic, to už jde. Ale tím to stále ještě nekončí. Tím, že se zaregistrujete, získáte tzv. Standardní účet. Ten představuje oněch 6 reklam denně a 1 cent za kliknutí. Bux.to ovšem nabízí tzv. Premium účet, který nabízí několik významných výhod:

za 1 kliknutí dostanete 1,25 centu (tedy o 1/4 víc)


denně můžete kliknout na cca 25 reklam (oproti standardním šesti)


výplata vašich vydělaných peněz probíhá přednostně oproti Standardnímu účtu


dostanete zdarma 5 premium referalů

Takže znovu počty:

Denně kliknete na 20 nabízených reklam: $ 0,25
55 referalů také denně klikne na 2 reklamy: $ 1,1
Váš denní výdělek je: $ 1,35
Váš týdenní výdělek je: $ 9,45
Váš měsíční výdělek je: $ 37,8

 

***

A o tom celý Bux.to je. Ne o pracném přemlouvání, ale o nákupu referalů. Vydělané peníze investuji opět do nákupu dalších klikačů, minimum, kdy můžete opravdu něco vydělat (a relativně rychle) je padesát lidí. Denní výdělky se pak pohybují mezi $ 1,5 a $ 1,75.

Takže pokud se rozhodnete k registraci na Bux.to, hodně štěstí a trpělivosti.

_____________________________________________

 

Registrace na BUX.TO