BUX.TO

nejlepší server na světě, kde si můžete vydělat nějaké peníze

Anketa

Statistika

ovládání

Klikání

Jděte na Bux.to a přihlašte se pomocí políčka Login, které najdete vpravo nahoře. Vyplňte Přezdívku, Heslo a Bezpečnostní kód. Po přihlášení klikněte na SurfAds. Načte se vám stránka s odkazy. Klikněte na první odkaz. Musíte u něho vydržet 30 sekund. Po zobrazení nápisu DONE a zelené "fajfky" okno zavřete. Tímto vám přibude na účet $0,01. Tak to odklikejte všechny. Vždy otevírejte jen jednu reklamu, jinak se vám peníze nepřidají. Odkazy se každý den obnovují. Jejich počet je různý (kolem18).  

Statistika

Váš stav ůčtu zjistíte, když kliknete na MyStats. Zde je uvedeno pár informací, jako je počet vašich kliků, počet referalů, bonusy, stav účtu a kolik vám celkem vyplatili. Zde táké můžete editovat svůj profil, zadávat příkazy k vyplácení a nakupovat referraly.

 


 

Vyplácení

Výplatu vašich peněz provedepe v MyStats, když kliknete na Cashout/Convert. Zobrazí se vám nabídka, jestli chcete peníze použít na objednání návštěvnosti stránek, nebo je vyplatit na PayPal. Pro výplatu na PayPal musíte mít naklikáno minimálně $10.

 


 

Registrace na BUX.TO